Baş Konuş Yaylası

Eğer Tertemiz bir hava, alabildiğine yeşil bir orman görüntüsüne sahip Başkonuş Yaylası’nın güzelliğine doyamadıysanız, Tesisimiz içerisinde bulunan Bungalow evlerimizde veya çadırlarımızda konaklayabilir,kendi çadırınızı da kurabilirsiniz.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Image
Başkonuş Gölet
Gölet Başkonuş yaylasına gelmeden 1 km gerisinde bulunmaktadır.
Image
Piknik Alanı
Bu alanlarda dileyen misafirlerimiz piknik yapabilmektedir.
Image
Başkonuş Yolu
Başkonuş'a gelirken yolda güzel bir gölet manzarası
Image
Lokanta Teras
Açık alan lokantamızda yemeklerimizin doğa eşliğinde keyfini çıkarabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİSİ

Bize Ulaşın

Başkonuş Yaylası K.Maraş Merkezden 50 Km mesafededir. K.Maraş terminalinden Andırın İlçesine kalkan minibüslerle Başkonuş Yaylasına ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın yolu üzeri 55. km Onikişubat / Yaylaüstü

rezervasyon@baskonusyaylasi.com