Başkonuş Yaylası

Tertemiz bir havaya ve alabildiğine yeşil bir orman görüntüsüne sahip Başkonuş Yaylası’nın güzelliğine doyamadıysanız, tesisimiz içerisinde bulunan Orman Evlerimizde, çadırlarımızda veya karavanlarımızda konaklayabilirsiniz Dilerseniz, kendi çadırınızı da kurabilirsiniz.

KIR LOKANTASI : Yöresel kahvaltı, ızgara et ve yemek çeşitleri sunduğumuz  salonumuzda, özel toplantılar da yapılabilmektedir. 

BUNGALOV ORMAN EVLERİ: Ahşap evlerimizde, kendi evinizde gibi huzurla dört mevsim konaklayabilirsiniz. 

ÇADIR KAMP ALANI: 3  ve 4 kişilik  yataklı çadırlarımızda, yaz kış  konaklayabilir; ayrıca kendi çadırınızı da kurup kamp yapabilirsiniz. 

KARAVAN KAMP ALANI: Elektrik ve su imkanıyla, karavanınızla alanımızda konaklayabilirsiniz. 

PİKNİK ALANI: Doğal kaynak suyu olan, çiçeklerle rengarenk, doğayla iç içe temiz bir çevrede piknik yapabilirsiniz. 

TREKKİNG ALANLARI: Doğada,  kuş sesleriyle, rengarenk çiçekler içinde, geyiklerle karşılaşabileceğiniz  patika yollarda yürüyüş yapabilirsiniz.  

SAĞLIK TURİZMİ : Köknar, Sedir ve Ardıç ağaçlarının ürettiği oksijenle, Akdeniz’in nemli havasının birleşerek bağışıklık sisteminizi güçlendiren sağlıklı bir ortam oluşturduğu Başkonuş Yaylası sizleri bekliyor. 

Bize Ulaşın

Başkonuş Yaylası K.Maraş Merkezden 50 Km mesafededir. K.Maraş terminalinden Andırın İlçesine kalkan minibüslerle Başkonuş Yaylasına ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın yolu üzeri 55. km Onikişubat / Yaylaüstü

rezervasyon@baskonusyaylasi.com

+90 530 343 17 03 – 0530 399 21 36

Telefon ile rezervasyon hizmetimiz, hafta içi ve hafta sonu saat 08:00 – 20:00 arasındadır.